Skocz do zawartości
motoFerajna
Marian

Godzina W 1.08.2018

Rekomendowane odpowiedzi

Marian

74.jpg

Jak co roku odwiedzimy miejsca pamięci, by pochylić czoła oraz złożyć kwiaty i znicze w hołdzie bohaterskim Powstańcom Warszawy.  
Zbiórka od 16:30 przy tablicy ul. Dymińskiej 10. Dalsza trasa: Reduta Pank Polski (Bielańska), Kredytowa, Moniuszki, Kazimierzowska. Miejsca te są dla nas szczególne, osobiste, rodzinne. W komentarzach można zgłaszać własne propozycje do listy miejsc, które możemy wspólnie odwiedzić. Zapraszamy!

• Klawe 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marian

Charakternie było w zeszłym roku. Pamiętajcie, kolejny spot z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego już jutro!

• Klawe 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marian

Z ferajną na Dymińskiej, w Godzinę W. Tu nie słychać syren, tu pamięć o Powstaniu nie jest tak hucznie wyrażana.. Za to minuta ciszy jest bardzo wymowna, wręcz namacalna. Można i koniecznie trzeba pamiętać o takich miejscach. Bo tutaj też Powstańcy oddali swe życie za naszą Ojczyznę i Ich ofiara zasługuje na naszą pamięć! Nie trzeba wcale robić nic wielkiego. Wystarczy być! Jestem dumny, że mogłem być tu z Wami! Dziękuję.large.38005553_2204107649820539_8748475776359202816_n.jpg

I klika zdjęć z punktów na trasie. Niestety Bestia oszalała, więc udało mi się być w nie każdym z nich..

• Klawe 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta