Skocz do zawartości
motoFerajna
Marian

Egzoszkielet - pomoc dla Piotrka

Rekomendowane odpowiedzi

Marian

Ferajna, bez nawijania makaronu na uszy: Piotrek - autentyczny człowiek i szwagroszczak @StAnLeYa potrzebuje wsparcia! I chociaż w jego życiu coś poszło nie tak, to gość walczy i sie nie poddaje, i wierzy w dobrych ludzi!  Wystarczy przeczytać artykuł (link poniżej) by zrozumnieć o jaką stawkę idzie.. Forsy niestety trza nazbierać w cholere i ciut ciut, ale jak to sie mówi w kupie siła i grosz do grosza... Znakiem tego możesz to udostępnić, możesz rzucić moniakiem, możesz pomóc!

PIOTREK - ZBIÓRKA NA EGZOSZKIELET – JEDYNA SZANSA NA SPRAWNOŚĆ!

big_c6942b27-dd88-42f7-ad52-e24e712282b4

“Poznałam Piotrka, kiedy zabierał Zuzię, moją siostrę, na wesele. Pół roku później dopadł go udar krwotoczny – pękniecie naczyniaka. Teraz kiedy ich odwiedzam, Piotrek siedzi na wózku. Zuzia obsługuje jego kaczkę, prosząc, żebym wyszła na chwilę.”

Wysoki, młody, silny chłopak, który w obliczu głębokiego porażenia czterokończynowego, okazał się bezesilny jak dziecko. Brak możliwości poruszenia choćby najmniejszym palcem. Mają właśnie po 25 lat, on niedawno poprosił ją o rękę. Ale jaka będzie ich przyszłość, jeśli 25-letni mężczyzna od 2,5 roku nie może sam dosłownie nic zrobić – skorzystać z toalety, przewrócić się na drugi bok w łóżku, chodzić, obejmować, nachylić się, zgiąć nogi... Gdzie tutaj jest miejsce na rodzinę?

Moje życie nie musi tak wyglądać. Proszę o szansę!

https://www.siepomaga.pl/piotrtrzcinski

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
StAnLeY

Przedewszystkim Dziękuję Marian, że pamietałeś i wrzuciłeś ten link. Jest to dla mnie bardzo ważne . 

Piotrek rownież serdelecznie dziękuje . 

Jestes wielki. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta