Skocz do zawartości
motoFerajna
Marian

MotoParada Niepodległości

Rekomendowane odpowiedzi

Marian

22860101_1861201870586656_1619646270637503790_o.jpg

Cytat

W Dzień Niepodległości obchodzonych jest wiele uroczystości, a pamięć o naszej historii jest przedstawiana w rozmaity sposób. 
My zapraszamy Was na MotoParadę Niepodległości!

MotoParada Niepodległości to ryk silników i dźwięk łopoczących na wietrze flag, które będzie słychać już z daleka. Zaczynamy z Sulejówka, by po złożeniu kwiatów pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego ruszyć w stronę Warszawy. Koniec trasy parady planujemy na wysokosci ul Pory w Warszawie.

Niezależnie od warunków pogodowych, pokażmy, że zachowanie pamięci i pokazanie, że pamiętamy o losach naszego kraju oraz ludziach, którzy oddali życie za wolność, którą dziś możemy się cieszyć jest najważniejsza.

Do zobaczenia!

https://www.facebook.com/events/953837354768426/

Ze swojej strony dodam, że oprócz zaproszenia do udziału w paradzie jest także prośba FJŚ do Ferajny o pomoc w organizancji a w szczególe przy obstawie przejazdu. Znakiem tego primo można wyrazić swoje uczucia patriotyczne, sekundo wesprzeć działania dobrych ludzi.

Wszyscy chętni do pomocy proszeni są o kontakt ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PanCe
Cytat

Zaczynamy z Sulejówka

A konkretnie z ulicy Paderewskiego w Sulejówku. I przy okazji podpowiem, że ul. Pory leży w sąsiedztwie toru na Sadybie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kawa

Wstępnie będę o ile padać nie będzie:) 

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
scalto

Wyjechany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MadziaBe

Ludziska, sprawa jest!
Na grupie "Motocykliści z Warszawy" wolontariuszka z Fundacji "Mam marzenie" napisała o ciężko chorym chłopcu, wielkim fanie motocykli, który być może mógłby uczestniczyć w paradzie (drugą opcją jest odwiedzenie go w domu, jeśli jego stan zdrowia nie pozwoliłby na udział w paradzie; tu również jest już ekipa skłonna to zrobić; wszystko uzależnione jest od samopoczucia chłopaka; dam znać jak sytuacja się rozwinie). Czekam na odpowiedź od wolontariuszki, tymczasem udało się już zorganizować kask i transport dla malucha na wypadek, gdyby jego udział w paradzie byłby możliwy. Brakuje jeszcze trajki lub motocykla z koszem, którymi mały mógłby jechać.  Jeśli ktoś z Was wiedziałby coś o takowych, które na 1000% wezmą udział w MotoParadzie, a których właściciele byliby skłonni zabrać małego pasażera, bardzo proszę Was o wiadomość - najlepiej na Facebooka bo przyznam, że tam zaglądam częściej niż na MotoFerajnę ;) Link do mojego profilu: https://web.facebook.com/madzia.brzezicka.3

Link do posta na Motocyklistach z Warszawy: https://web.facebook.com/groups/motocyklisci/permalink/1660421874015730/

P.S. Mam nadzieję, że tymi wrzutkami nie naraziłam się nazbyt Szanownej Administracji ;) 

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marian

@MadziaBe kolega nasz: @amper ma sąsiada z koszowym (byli nawet na Godzina W) ale ostatnio na forum był widziany jakoś w zeszłym roku :P 

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marian

Dla wszystkich miłośników Ojczyzny przewiduje się zbiórkę na Placu Konstytucji, w kierunku Sulejówka startujemy o godzinie 12:30

Po paradzie, na rozgrzanie siorbniemy sobie jakieś brazyliane czy tam inne herbaciure ;)

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dario

Prezes wyciągasz Bestie :o jak nie będzie padać to podjadę mam nadzieje że lecimy tam tylko cyknąć fotkę a potem na kawkę :D nie koniecznie chce mi się latać po mieście z prędkością 30km/h:P

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kawa

Wyglada na to ze padać nie będzie :) Wiec tez się pisze;) 

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marian

@Dario przecież wiesz; parady to nasza specjalność! :D 

PIC_1-B-203-4.jpg

• Klawe 1
  • Matko! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dario

Dzięki Ferajna wypad z tych zdrowych na zachartowanie się przed zimą :D . Na kawkę się nie doczekałem na was ale nie wyszło to na złe bo nieźle się rozpadało jak dojeżdżałem do  domu. ;) Chyba do zobaczenia po nowym roku .:P

• Klawe 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tomad

@Dario  hartuj się hartuj... przed nowym rokiem są jeszcze motomikołaje :)

• Klawe 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marian

Grad, deszcz, a nawet orkan nie był w stanie złamać w nas ducha i miłości do Ojczyzny. Dziękuję całej reprezentacji Ferajny na MotoParadę Niepodległości i chyle czoła! Chyba nie bylibyśmy sobą, gdyby tak wszyscy razem  i bez pogubienia.. I chociaż różnymi drogami to jednak koniec końców wylądowaliśmy cało i bezpiecznie razem :) 

large.IMG_4986.jpg

large.IMG_4983.jpg

large.FullSizeRender.jpg

large.IMG_4998.jpg

large.IMG_5003.jpg

large.IMG_5009.jpg

• Klawe 3
  • Super 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kawa

Było super :) oby częściej nam te spoty wychodziły :) 

@Dario Ty jak kot swoimi ścieżkami podążasz:p

• Klawe 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dario

Taa ja nie wiem jak wy jechaliście:$ skoro to ja pojechałem dłuższą drogą i jeszcze czekałem a was ani widu ani słychu :P

• Haha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marian

Chciałbym pochwalić organizatorów parady. Zbiórka, start, zabezpieczenie, przejazd, trasa, nawet tempo - wszystko pryma sort! Szaconek sie należy

• Super 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta