Skocz do zawartości
motoFerajna
Marian

FJŚ Świeć Przykładem Nocą - obstawa przejazdu

Rekomendowane odpowiedzi

Marian

18056456_1613874828652696_81093844857087

Cytat

Zakładamy odblaski i świecimy nocą! 
Zapraszamy już w piątek, 23 czerwca.
Start godzina 21.30 na Błoniach PGE Narodowego. 

Co potem? Świecimy po trasie!
Gdzie tym razem zakończymy? Tego dowiedzie się śledząć nasze wydarzenie :)

Musicie być z nami! :D

Parada motocyklistów w kamizelkach odblaskowych.
„Świeć przykładem nocą”, czyli V odblaskowa parada motocyklowa to akcja, która ma na celu zachęcenie użytkowników motocykli do korzystania w trakcie jazdy z kamizelek odblaskowych, niezbędnych do lepszej widoczności. Świadomość zagrożeń wynikających ze słabej widoczności na drogach, sprawia, że po raz piąty podejmujemy działania mające na celu zwrócenie uwagi na ten problem. Głównym celem społecznej akcji „Świeć przykładem nocą” jest kształtowanie poprawnych nawyków, opartych na zdrowym rozsądku. Kluczowym elementem tej akcji społecznej jest przejazd motocyklistów ubranych w materiały odblaskowe. 

Nasz happening otwiera Warszawski Tydzień Ruchu Drogowego. WTRD to szereg imprez, akcji, eventów z zakresu zasad edukacji ruchu drogowego, w której biorą udział instytucje i organizacje Warszawy. 

https://www.facebook.com/events/303968640040266

Ferajna, potrzebna jest Wasza pomoc. Nasze kumploszczki z Fundacji Jednym Śladem zwrócili się do nasz z prośbą o wsparcie w zakresie zabezpieczenia imprezy, to jest przy obstawie nocnego przejazdu. W kilku słowach: trza pilnować tłumu, co by nie rozjeżdżał się na boki, mnieć oczy w du..ie i pilnować żeby nikt nie wjechał w kolumnę, zamykać skrzyżowania, zatrzymywać staruszki na pasach itp, itd etc. We wtorek 20.06 o godz.19:00 planowanie jest małe szkolenie dla ekipy.

Liczy się na tłum ochotników, proszę o wpisywanie się na listę. Dziękuję.

• Klawe 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marian

I czego tak sie pchają..? :& 

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MaciekYZF

Noc przed Rajdem Syreny :/ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mSolo

Ja na usprawiedliwienie dodam że nie lubię "tłumów" ;) dlatego unikam tak dużysk skupisk ludzkich :) 

szczególnie jak tan "tłum" jest na dwóch kółkach ;) 

Edytowane przez mSolo
  • Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dario

Byłem tam dwa razy z Ferajną przybiliśmy piątkę i pojechaliśmy dalej zapewne teraz zrobię to samo :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marian

Ale wcale nie o to chodzi, żeby w tabunie jechać tylko tabun ten pomóc poprowadzić :P Druga sprawa natomiast  jest taka, że i owszem, mamy następnego dnia Rajd. Zrozumiałe, że zawodnicy i osoby zaangażowane w organizację mają utrudnione zadanie, żeby włączyć się w akcję Fundacji. Szkoda tylko, że ferajna kończy się na zawodnikach i organizatorach Rajdu Syreny. Tyle.

• Klawe 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
scalto
Dnia 17.06.2017 at 17:59, Marian napisał:

Ale wcale nie o to chodzi, żeby w tabunie jechać tylko tabun ten pomóc poprowadzić :P Druga sprawa natomiast  jest taka, że i owszem, mamy następnego dnia Rajd. Zrozumiałe, że zawodnicy i osoby zaangażowane w organizację mają utrudnione zadanie, żeby włączyć się w akcję Fundacji. Szkoda tylko, że ferajna kończy się na zawodnikach i organizatorach Rajdu Syreny. Tyle.

Pewnie się nie kończy, natomiast może problem tkwi w braku zaufania do własnych umiejętności, nie czują się ludzie na siłach, a może w braku czasu, a może jeszcze w niechęci do brania odpowiedzialności za stado baranów.

A tak na marginesie, moim zdaniem to wyskakujesz z tym jak Filip, ja np może i udzieliłbym się, ale w terminie szkolenia jestem w Poznaniu, a w piątek mam inne plany, zapewne nie jestem jedyny który harmonogram ma rozplanowany "nieco" wcześniej. 

• Klawe 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tz

.

Edytowane przez Tz
?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tz

1 godzinę temu, scalto napisał:

Pewnie się nie kończy,

Pewnie nie.

Edytowane przez Tz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marian

Przekonaliście mnie. 

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Koczis

Byłem, ale o 22:00 wróciłem do domu, bo tak się rozpadało, że o tak nie wiem czy wyschnę przed radem. Najwyżej będę sechł w drodze :D

Wolałem nie ryzykować, że ktoś we mnie wjedzie na śliskim asfalcie :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta