Skocz do zawartości
motoFerajna
Marian

Ściepa na kamerkę dla FJŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Marian

14068089_1293212464052269_80723840119407

Taka sprawa, Ratownik FJŚ podczas patrolu posiał kamerkę rejestrującą wykonywane zadanie:

Nie ukrywajmy, szansa na odnalezienie sprzętu prawdę mówiąc maleje i z każdą minutą i zbliża się do zera :(

Nie ma więc co czekać, trzeba po prostu pomóc ludziom! Wiadomo, dobro zawsze musi wrócić do człowieka, a wszyscy wiemy, że niejedno dobro wyszło z pod ręki Fundacji Jednym Śladem! Jak to się mówi w kupie siła. Wierzę, że uda nam się zebrać grosz do grosza i odkupić ten sprzęt. Zagubiona kamerka to GoPro i w taką chcemy celować.

Każdy może wpłacić na tacę "co łaska" przelewem na konto:

09 1750 0012 0000 0000 3412 2989

W tytule prosze wpisać: Kamera dla FJŚ

Zbiórkę kończymy 31.08.2016. Rozliczenie datków w nastepnym dniu po zakończeniu akcji. Sprawa dogadana z Prezesem Fundacji, także nici z niespodzianki ;)

link do wydarzenia na fejsie: https://www.facebook.com/events/1360409427418962/

• Klawe 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Danuta

My z Marianem dokładamy dwie stówki :D a co...kto bogatemu zabroni :P

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ronnie

burżuje ;)

Ps. Na głównej stronie jest info o dotacji. Wchodzę i myślę sobie, że mnie przekieruje na konto banku i dwa kliki i po sprawie......a tu po podaniu danych (adres !! sic !! ;) ) info....."zrób przelew na konto" ....ja leniwy, myślałem, że jednym klikiem załatwię wszystko ;)

Edytowane przez Ronnie
  • Klawe 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Danuta

@Ronnie takie rzeczy to tylko w "Erze" ;)

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GrzesR

Przelew poszedł.

• Klawe 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arti
Dnia ‎26‎.‎08‎.‎2016 at 18:13, Ronnie napisał:

burżuje ;)

Ps. Na głównej stronie jest info o dotacji. Wchodzę i myślę sobie, że mnie przekieruje na konto banku i dwa kliki i po sprawie......a tu po podaniu danych (adres !! sic !! ;) ) info....."zrób przelew na konto" ....ja leniwy, myślałem, że jednym klikiem załatwię wszystko ;)

Myślałem podobnie, ale spoko, dałem radę z przelewem :D

• Klawe 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marian

U księdza jednak najlepiej. Wyciągasz z kieszeni i fru na tacę. Bóg zapłać ;) 

• Klawe 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
RPspider

@Marian

Strasznie krótka akcja. Chciałbym się dołączyć - można jeszcze?

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Danuta

@RPspider oczywiście że możesz, powiem więcej...będzie super jak dorzucisz pare złociszy :D

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
RPspider

Super,

Zrobione.

Od razu poprawił mi się humor na początek weekendu, bo coś go dziś brakowało. chyba za mało ostatnio sie motocyklowałem ;)

• Klawe 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marian

giphy.gif

Podsumowując zbiórkę. Udało nam się razem zebrać 785 zł W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim darczyńcom:

@Ronnie @Arti @tomad @GrzesR @Wiki @sylwekk @goglas @mSolo @RPspider @barczu - ukłony i szacunek, że wsparliście naszą akcję! 

Teraz podejmujemy dalsze działania czyli ogarniamy temat zakupu kamerki.

• Klawe 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marian

Fundacja z racji posiadanego (przed zgubą) osprzętu, oprogramowania, znajomości sprzętu GoPro itp ma życzenie zakupić z naszych składek używaną kamerkę plus dokupić dodatkowe akcesoria.

z messengera:

Cytat

Witaj, sprawa z kamerą wygląda następująco. Ponieważ nie ma już możliwości kupienia takiej kamery jak mieliśmy (Go Pro Hero 2), gdyż są już nowsze modele ale w dużo wyższej cenie niż ta zebrana, a dołożyć nie bardzo mamy z czego, a nasze całe oprzyrządowanie na motocyklu jest pod tą kamerę przygotowane, to nasza propozycja jest taka. Jest człowiek, który może nam sprzedać swoją kamerę, o model wyższą niż była nasza, ale używaną. Kamera jest podobno w bardzo dobrym stanie. Z człowiekiem się jeszcze nie widziałam i nie znam go, ale najpierw zadaje Wam pytanie czy moglibyśmy w ten sposób kupić kamerę? Czy np. założeniem darczyńców jest to by kamera była nowa, z paragonem itd? ten człowiek nie wystawi nam żadnego potwierdzenia bo jest to osoba cywilna. Wszystko oczywiście byłoby utrwalone na zdjęciach, które zrobimy i przedstawiony stan faktyczny głośno i wyraźnie Tylko tak moglibyśmy potwierdzić zakup. Pomyślcie i czekam na info, pozdrowienia.

Chyba zgodzimy się, że dajemy zielone światło, bo kamera ma dobrze służyć a nie być gadżetem na pokaz, i chyba nie chodzi nam o nagłośnienie sprawy, a tylko o realną pomoc dla FJŚ.. Znakiem tego jak najszybciej przekażę fundusze na zakup sprzętu ;) 

• Klawe 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ronnie

Kuźwa....generalnie powiem tak !!! Wstyd, że tak mało ludzi się wrzuciło :ble: Nie chodzi o ilość $$$ od osoby, ale o fakt, że tak mało ludzi z FERAJNY!!! się zrzuciło.

Ktoś chce sprzedać kamerkę używaną.....człowiek który do Ciebie pisze, nie zna go.......dla mnie słabe......

Jestem za tym żeby kupić nową kamerkę od MOTOFERAJNY! ja sie dorzucę raz jeszcze, ale żeby nie bylo lipy, Zróbmy ponowną ściepę!

Edytowane przez Ronnie
  • Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
RPspider

Też mam mieszane uczucia. Jaka jest różnica w cenie? Ile brakuje kasy?

Edytowane przez RPspider

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
goglas

Marian napisz do FJŚ. Ja też się chętnie jeszcze raz dołożę. Chłopaki są fajne i warto im pomóc. Czekam na info gdzie i jak?

Panowie a Panie, Ladies and Gentleman, Damen und Herren

Trzeba pomóc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GrzesR

Szybki rzut oka na allegro i tam mamy nowe GoPro HERO3+ Silver Edition za 1000

Dołożę brakującą $ i kupię tą kamerę - ok?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Danuta

Panowie i Panie!

konkretnie: uzbieraliśmy 785zl

potrzebujemy-1600 zl jezeli mamy kupić nową kamerkę jak zasugerował @Ronnie 

rachunek jest prosty, brakuje 815zł

piszcie proszę kto i ile jeszcze ma życzenie dołożyć, sprawa jest pilna! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
conev
Dnia ‎17‎.‎09‎.‎2016 at 12:17, GrzesR napisał:

Szybki rzut oka na allegro i tam mamy nowe GoPro HERO3+ Silver Edition za 1000

Dnia ‎17‎.‎09‎.‎2016 at 12:23, Danuta napisał:

potrzebujemy-1600 zl jezeli mamy kupić nową kamerkę jak zasugerował @Ronnie 

To w końcu ile? Określcie jednoznacznie sumę to też cos podeślę;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Danuta

@conev 

@GrzesR napisał o kamerce GoPro HERO3+, ja miałam na myśli GoPro HERO4+...

Od Was wszystkich zależy którą kamerkę kupimy. Do środy czekamy na ewentualne deklaracje, potem przekazujemy uzbieraną gotówke FJŚ :)

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
RPspider

Jeżeli FJŚ była zadowolona z Hero 2, to Hero 3 powinno być super. Przecież nie potrzebują sprzętu do nagrywania profesjonalnych przejazdów narciarskich w 4K?

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marian

Słuchajcie, FJŚ nie ma żadnych wymagań, już są wdzięczni za to co zebraliśmy. Darowanemu koniowi w zęby sie nie zagląda, ale jaki to będzie koń (szkapa z rzeźni, rolniczy pociągowy czy arab czystej krwi) zależy już tylko od nas ;)

• Klawe 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ronnie

Druga transza poszła ;)

A co do kamerki, to zgadzam się z myślą, "ile się nazbiera, za tyle się kupi". Osobiście wolałbym, żeby to był nawet najprostszy model tej profesjonalnej kamerki, ale nowy. Niech to będzie Hero lub Pro Season, ważne żeby służył w dobrym celu. Na coś tam nazbieramy :)

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wiki

ja moge. 50 dyszek leci

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GrzesR

Hero 3+ w ofercie na Allegro było nowe z gwarancją sprzedawane przez sklep internetowy. Tak jak deklarowałem jak nie dobijemy do tysiaka to dopłacę resztę. Jak przekroczymy to albo zbieramy do 4 (nie wiem czy jest sens skoro 2 była ok) albo dokupujemy jeszcze jakieś akcesoria (karta pamięci obudowa z ładowaniem, uchwyt i linka zabezpieczająca.... dużo tego jest) lub pozostałą gotówkę dajemy im na inne wydatki.

Dnia 19.09.2016 at 09:24, Ronnie napisał:

Druga transza poszła ;)

A co do kamerki, to zgadzam się z myślą, "ile się nazbiera, za tyle się kupi". Osobiście wolałbym, żeby to był nawet najprostszy model tej profesjonalnej kamerki, ale nowy. Niech to będzie Hero lub Pro Season, ważne żeby służył w dobrym celu. Na coś tam nazbieramy :)

W grę wchodzi chyba tylko seria Hero. Zakładam, że maja akcesoria do poprzedniej kamery i chcą by były zgodne.

Edytowane przez GrzesR
literówka :-)
  • Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
conev

Leci i ode mnie kapucha. Też jestem zdania żeby kupić nową, z gwarancją.

• Klawe 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta