Marian

Powitalnia Ferajna sie zbiera

1513 postów w tym temacie

Warsiaskie Rodaki, nie może być tak, że w całem kraju nad modrą Wisłą, motocykliści wszelkiej maści fora mają, goszczą się po nich jak krymskie sułtany, a w Syrenim Grodzie miejsca na fachowe dyskusyje motocyklowe brakuje. Pomyślać można, że w nasiej najukochańszej Warszawce motocyklistów zaraza jaka wzieła, albo że Stolyce to niby same szoferaki zamieszkują.. Skoro taka granda, to ja tera, tutaj, takie drake zafunduje. A co! Uroczyście, wszem i obec, na przekór wszystkiem lebiegom, chomątom i obcokrajowcom ogłaszam, że właśnie nowe miejsce powstało w międzynarodowej sieci (co te komputery ze sobą w jedno www łączy i świat w globalną prowincyje zamienia). motoFerajna czyly forum Sianownych Pań motocyklistek i aliganckich Panów motocyklistów ze Stolycy, a detalycznie Forum Warsiaskich Motocyklistów.

Zapraszam więc z faszonem i kulturką całą ferajne motocyklową z Warszawy (i nie tylko, jeśli ktoś ma życzenie, bardzo prosze) do rejestrancji i leguralnej nawijki na krajowym forum. Za pitery łapać nie trza, bo to jest i zawsze bedzie za frajer. Znakiem tego, nie mantykować ferajna, tylko ksywy klawe wybierać i żywczykiem zapisywać sie u nasz; drugi raz już nie poprosze!

Szacuneczek ;)

1 osoba lubi to

No nareszcie! Szkoda tylko, że tak pusto tutaj, przydałoby się zdecydowanie więcej ludzi na forum. Nie mniej witam wszystkich i dołączam do ferajny! :D

PS. Piękna mowa. 

1 osoba lubi to

Wiadomo, ze sznytem! :P

Narazie to najczęściej odwiedza nas wujek gugle, ale pomalutku, powolutku i się rozkręcimy. Byle do przodu  ;)

Witam Wszystkich !!!

(choć jest nas jeszcze nie za dużo)

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Suzuki Boulevard c50 spełniając swoje marzenie z lat młodzieńczych. Przeglądając strony internetowe znalazłem "świeżutki" portal który (mam taka nadzieję) skupiał będzie fanów dwóch kółek z Warszawy i okolic. Wielki szacunek dla twórcy i pomysłodawcy - Mariana.

Życzę powodzenia i trzymam kciuki

Do następnych postów

Tomek 

Witaj, bardzo się cieszę, że pomyślne wiatry skierowały Cię do naszego portu. Mam nadzieję, że za Twoim śladem przybędą kolejni odkrywcy i miłośnicy cruiserów, chopperów, którzy skolonizują nasze dzikie pustkowie :D 

Przy okazji  gratuluję nabytku i życzę samych wspaniałych chwil spędzonych z Suzi. Chętnie rzucę okiem na zdjęcia, poznam historię motocykla ;)

Teraz, gdy uzupełniłeś swój profil mogę dodać: "życzę szerokich dróg" i wiem, że to się sprawdzi ;)

Napisano (edytowany)

Ja również witam i przyłaczam się do życzeń. Mało nas, mało nas, ale za to jaki komfort na forum :)

Tomek Tobie to sezon chyba sie nie kończy co? Marzenie.

Edytowano przez Ziom

O tak mam tu sezon przez 12 miesięcy  :D  i trzeba to wykorzystać na maksa. Więc staram się pomykać jak najwięcej. Zwiedzam okolicę i jako początkujący cały czas doskonalę technikę. Tu w stanach jest to o tyle fajne,  że zawsze możesz wynająć instruktora który podpowie co i jak. Można też zapisać się na kurs dla zaawansowanych. A potem już tylko w trasę. A jest gdzie jeździć - uwierzcie :P .

W galerii zamieściłem debiutanckie fotki mojej Suzi ;)

A jest gdzie jeździć - uwierzcie .

Wierzymy :)

W Polsce też są szkoły doskonalenia techniki jazdy, z usług których warto skorzystać na początku każdego sezonu; dla przypomnienia :P Zresztą, każdy przejechany kilometr to promil więcej doświadczenia. Motocykl masz spokojny, drogi szerokie, krajobrazów tylko pozazdrościć. Nie pozostaje nic jak tylko jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć! 

Cześć !

Jestem świeżo upieczonym motocyklistą, ponieważ dopiero w obecnym sezonie udało mi się zdać upragnione prawo jazdy i stałem się szczęśliwym posiadaczem Kawy ER6-F. Cieszę się, że trafiłem w to miejsce bo niestety nie mam z kim dzielić swojej nowej pasji w stolicy :) 

Pozdrawiam !

1 osoba lubi to

Super! Nowa pasja, nowe miejsce, nowi znajomi! Mam nadzieję, że będziesz czuł się tutaj dobrze, a nawet lepiej ;) Witamy serdecznie!

PS. Lecę oglądać fotki..

Siemanko

Jak by co to mam na imie Piotr, latam na VFR-ce 750-ce już drugi sezon. Jeszcze w tym roku dokupiłem sobie kolejną piękność VFR 800Fi. I tak wyszło że na dzień dzisiejszy jestem posiadaczem dwóch piękności.

post-22-0-54074600-1387212390_thumb.jpg

post-22-0-64162300-1387212400_thumb.jpg

post-22-0-16277100-1387212405_thumb.jpg

szczęściarz, mi ciężko w domu było przeforsować jeden ;) Piękne maszyny !

Witamy! Jak godzisz miłość do dwóch piękności? Zawsze którejś z nich musisz przecież odmówić randki :D

szczęściarz, mi ciężko w domu było przeforsować jeden ;) Piękne maszyny !

ja mam to szczęscie w nieszczęściu że nie ma mi kto marudzić na ten temat :)

Witamy! Jak godzisz miłość do dwóch piękności? Zawsze którejś z nich musisz przecież odmówić randki :D

ciężko jest, ale starsza idzie pod młotek także zaraz wystawiam w ogłoszeniach :) mam nadzieje że 750 znajdzie swojego kolejnego księcia z bajki :)

starsza idzie pod młotek

Ech, życie… 

Teraz raczej słaby okres na sprzedawanie motocykla. No chyba, że ktoś w liście do św. Mikołaja pisał o nowym moto :) Jak będziesz wystawiał ogłoszenia, możesz dodać bezpłatne ogłoszenia na naszej tablicy tj w dziale Bazar

Sie macie ludzie!

Mamy farta, że Marian rzucił się na ten temat. Wiatrzę, że to będzie prawilna melina :D

1 osoba lubi to

Teraz całkiem oficjalnie mogę już Szanownego Kolegę Otto przywitać i całej Ferajnie zarekomendować ;) Przyjemność dla mnie tym większa, że podwójna pasja nas łączy, zamiłowanie do motocykli i miłość do Ducati :)

Melynka i owszem, może być;  byle nie mordownia :D

post-1-0-78317400-1387579806_thumb.jpg

Witamy Otto, lece ogladac Twoj piekny moto :)

Hehe, jeszcze nie widział - ale już wie że piękny, to jest własnie magia Ducati ;)

Pozdrawiam również, ER6 też zacna maszyna - o ile się nie mylę to też 2 cylindry?

1 osoba lubi to

siema Otto,

ale co 4 to nie 2 hahahaha :)

Siema Kargulo!no taa, ale weź np. wymianę świec - ile musisz kupić? a pomierzyć luzy? a nie daj Boże pierścienie się zapieką? ;)

u mnie to 1/2 kosztów  :D - zobacz ile w kieszeni mamony zostaje, a to teraz się liczy, od stycznia akcyza na gołdę w górę idzie :D

Kazdy moto jest piekny na swoj sposob :) 2 czy 4 co za roznica, wazne zeby dawal frajde z jazdy ;)

1 osoba lubi to

Ja kiedyś śmigałem na Yamaha MT-03 i wiecie co, ona miała tylko jeden, za to wielki cylinder. Pięknie szła z dołu, a dodatkową atrakcją były strzały z kominów. Uwielbiałem dodawać gazu na światłach, potem szybko odpuścić manetkę i straszyć puszkarzy  hukiem z wydechów. Wrażenia bezcenne :D

Witam wszystkich serdecznie :-) Oby nas przybywało!

1 osoba lubi to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.