single

Odmrażacze szyb w rankingu 2022

Który kierowca lubi skrobać lód i śnieg z przedniej szyby? A może zmaga się z płynem do spryskiwaczy niedopasowanym do warunków atmosferycznych? Z naszych obserwacji wynika, że nie. Świetnym rozwiązaniem jest odmrażacz do szyb. Ten ranking ułatwi Ci zakupy. W tekście znajdziecie również ranking płynów do spryskiwaczy - koniecznie sprawdźcie!

Top 3 odmrażacze do szyb samochodowych

Spójrzmy prawdzie w oczy: zbyt długie rankingi są bezużyteczne, ponieważ wszystkie zainteresowane strony natychmiast trafiają na czołowe miejsca. Nie chcemy, abyście czytali zbyt wiele, więc będziemy wymieniać tylko trzy najlepsze środki do odmrażania szyb w najbardziej przystępnych cenach. Zadaniem tych środków jest usunięcie roztopionego szronu i lodu. Będziesz mógł zastosować następujące detale.

  1. Usuń luźno leżący śnieg.
  2. Nanieść preparat na zamarzniętą powierzchnię szyby za pomocą spryskiwacza.
  3. Poczekać na efekt działania produktu.
  4. Przetrzyj szybę ściereczką z mikrofibry lub gumową ściągaczką, gdy kawałki lodu się rozpuszczą. Ściereczka z mikrofibry lub gumowa ściągaczka dadzą najlepsze rezultaty.
  5. W razie potrzeby zawsze możesz powtórzyć operację.

Produkty zawarte w tym tekście mogą być używane do odmrażania przednich szyb.

Na końcu zamieściliśmy również nasze najlepsze propozycje zimowych płynów do spryskiwaczy. Płyny te pozwalają szybko usunąć śnieg i marznący deszcz bez wpływu na widoczność. Możesz przekonać się o tym sam!

1. ADBL Frost Eater

Frost Eater to niemieckie słowo oznaczające "zjadacz mrozu" i łatwo zrozumieć dlaczego. Odmrażacz szyby czołowej znanej na całym świecie marki ADBL błyskawicznie przecina warstwy lodu/śniegu, dając czystą przednią szybę. Frost Eater to idealny produkt dla osób, które cenią sobie czas. Dzięki Frost Eater nie będziesz musiał spóźniać się do pracy czy szkoły i możesz przestać martwić się o żmudne skrobanie. Frost Eater działa w każdych warunkach pogodowych, nawet do -60F. Specyfik jest bezpieczny dla szyb, karoserii i uszczelek.

2 Autoglym De-Icer

Firma Autoglym została założona w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Choć początkowo marka znana była z wosków do lakierowania, z czasem jej linia produktów znacznie się rozrosła. Obecnie można wybierać spośród szerokiej gamy produktów Autoglym, od quick detailerów po odmrażacze do szyb. Profesjonalny odmrażacz De-Icer działa do -50, stąd ranking. Skoncentrowany produkt szybko usuwa szron nie powodując uszkodzeń części samochodowych. De-Icer jest środkiem wielofunkcyjnym. Dzięki niemu usuniesz lód z szyb, lusterek i zamków.

3RD K2 ALASKA

Kultowy produkt ALASKA, polskiej marki K2, zajmuje trzecie miejsce w naszym rankingu płynów do odladzania szyb. Formuła oparta na mikrocząsteczkach szybko rozpuszcza wszelkie warstwy lodu i szronu z szyby. Następnie pozostawia ją gładką i przejrzystą. Rozprowadź produkt na wycieraczkach, aby bezpiecznie usunąć lód i szron. Działa w warunkach alaskańskich, tak jak wskazuje nazwa. Może działać nawet do -70, więc ALASKA to świetny wybór dla każdego, kto planuje wycieczkę w odległym Jukonie.

Produkt ten dostępny jest zarówno w atomizerze jak i w butelce z rozpylaczem w różnych pojemnościach w sklepie Zadbana Bryka. ALASKA jest również jedną z najbardziej przystępnych cenowo. Nie trzeba wydawać dużo, aby cieszyć się bezpieczną i komfortową jazdą.

Zimowy płyn do spryskiwaczy - ranking

Choć płyny do spryskiwaczy powinny mieć możliwość odmrażania, to nie są one tym samym, co tradycyjne odmrażacze do szyb. Warto przyjrzeć się wyborowi w sklepie Zadbana Bryka. Dzięki nim będziesz mógł widzieć bez szwanku w zimie. Przedstawiamy dwa najbardziej pożądane produkty wśród naszych klientów - który z nich znajdziesz dziś w swoim schowku?

RR Customs RRC Winter Screen Wash

RRC Screen Wash Winter to produkt premium prestiżowej brytyjskiej firmy RR Customs. Nie jest przeznaczony tylko dla miłośników auto detailingu. Doskonałą widoczność zapewnisz sobie dzięki zimowemu płynowi do spryskiwaczy stworzonemu na bazie alkoholu etylowego bez metanolu. Ten skuteczny preparat nie pozostawia smug i jest bezpieczny dla reszty. Jazdę w temperaturze nawet do -20 uprzyjemnia subtelny zapach.

K2 CLAREN

Polscy kierowcy uwielbiają K2 ALASKA CLAREN, która jest chętnie wybierana. Nic dziwnego, że dostawcy zaopatrują się w niego od ponad 15 lat. Nawet przy -22 stopniach płyn potrafi szybko odmrozić szyby samochodowe. To idealne rozwiązanie na każdą polską zimę.

K2 CLAREN wykorzystuje formułę wzbogaconą o mikrocząsteczki. Warstwa ta tworzy się na szybie przy każdym uruchomieniu spryskiwacza. Wygładzona powierzchnia sprawia, że nie osadza się na niej brud, a deszcz łatwiej spływa po szybie. Płyn ułatwia czyszczenie szyby ze śniegu i brudu w przyszłości. Choć zapach nie jest zbyt mocny, dodaje charakterystycznego akcentu do Twojego samochodu.

Wnioski z rankingu płynów do spryskiwaczy/odmrażaczy

Wszystkie wymienione produkty i wiele innych znajdziesz w sklepie Zadbana Bryka w atrakcyjnych cenach. Choć zajmujemy się przede wszystkim auto detailingiem, to bezpieczeństwo i komfort klientów podczas jazdy samochodem jest dla nas priorytetem. Zalecamy, aby w okresie zimowym zabezpieczyć szyby przednie specjalistycznymi produktami. Skontaktuj się z nami, jeśli nie jesteś pewien, jaki odmrażacz do szyb będzie najlepszy dla Twojego pojazdu.

FAQ

1 Jaki jest najlepszy odmrażacz do okien dla Ciebie?

K2 ALASKA, Autoglym De-Icer i ADBL Frost Eater to najlepsze dostępne odmrażacze do szyb.

2. Jak stosować odmrażacz do szyb samochodowych.

Przed zastosowaniem produktu najlepiej usunąć luźny śnieg. Następnie należy rozpylić odmrażacz na szyby samochodu i odczekać kilka minut. Gdy lód już się roztopi, przetrzyj szybę.

3 Jaki zimowy płyn do spryskiwaczy powinienem kupić?

RRC Screen Wash Winter firmy RR Customs, oraz K2 CLAREN to dwa najbardziej skuteczne zimowe płyny do spryskiwaczy.