Skocz do zawartości
motoFerajna

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 21.02.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  Kilka fotek ze środka.
 2. 5 punktów
  Cześć wszystkim! Mam na imię Kasia i obecnie już kilka lat posiadam Suzę GSXR k6. Zaczynałam od GS500F. Ostatnie dwa- trzy sezony z różnych przyczyn były z mojej strony mało aktywne, ale w tym roku chcę wrócić do swojej dawnej intensywności Miło mi do Was dołączyć!
 3. 4 punkty
  Nie wiem czy do dobrego działu wrzucam... może powinno być WARSZTAT / DUCATI
 4. 4 punkty
  Witam serdecznie. Wiaterek we włosach poczułem w zeszłym sezonie dosiadając moje obecne YZF R125, natomiast obecnie kursuję się na kat. A z nadzieją na rozwój w jedynym słusznym kierunku. LWG
 5. 2 punkty
 6. 2 punkty
  Powodzenia Mario. Są jeszcze kolejne lata i kolejne rajdy.
 7. 2 punkty
  W tym roku ci co pojadą na moto wstęp gratis
 8. 2 punkty
  Laczek prawilności Cyganka prawdy nie powie, ale Ty Złociutki pokaż mnie swój laczek to Ci sekret zdradzę: z kim po drodze masz na ferajnie! 1-Syreni Gród 3-Szpacerkiem 5-Na grande #Jędrzejki2017 #WróżenieZOpon #CygankaPrawdyNiePowie
 9. 1 punkt
  Czyli jak zwykle zdrowy rozsądek przegrał z wyobrażeniem o potencjalnej możliwości wypychania sakiewek. W sumie to tylko opinia policji - nie decyzja. Może trzeba by przypomnieć Ratuszowi że w Warszawie jest więcej motocykli niż sztuk 10 i pomysł z buspasami warto wypróbować.
 10. 1 punkt
  Wiemy, że to trudna decyzja. Ale widocznie taka musiała być podjęta. Ufamy, że wybrałeś dobrze i w pełni chociaż z żalem popieram decyzję. Znając Twoje zaangażowanie w tego typu tematy nie ma mowy o "lipie" i naciąganiu. Jesteśmy z Tobą!!!
 11. 1 punkt
  Ktoś się wybiera na Warsaw Motorcycle Show? Start jutro w Ptak Expo w Nadarzynie. Szczegóły. http://motorcycleshow.pl/
 12. 1 punkt
  Ja i moja jedynka też byliśmy
 13. 1 punkt
  http://cycle-ergo.com Reszta to twoje indywidualne preferencje.
 14. 1 punkt
  Ja ze swojego doświadczenia powiem że oddałem motocykl do: "Przed rajdem". Ponieważ gasł w takcie jazdy i po zgaśnięciu już nie chciał odpalać. Panowie wzięli go na tydzień i podobno codziennie jeździli żeby zweryfikować w czym problem. Stwierdzili że nie chce im gasnąć czyli nie ma problemu i że bym go zabrał. Ujechałem od bramy 100m i dupa. Telefon żeby go ściągnąć z powrotem. Kolejny tydzień testowania (akurat) i słyszę: "nie możemy naprawić czegoś czego nie widać a nie będziemy rozbierać motocykla żeby nie narażać Pana na koszty". Dobra pomyślałem pies ich jebał poszukam kogoś z głową na karku. Zawiozłem na lawecie moto do: "Warszawski Serwis Motocyklowy" i co? Mechanik Darek który usłyszał co mu dolega mówi: "to już chyba wiem o co chodzi do jutra zrobię" no i tak jak powiedział tak się stało. Dlatego od teraz już zawsze będę jeździł tylko do warszawskiego serwisu motocyklowego.
 15. 1 punkt
  Jakieś pomysły na sezon, prócz torowania? https://dobresklepymotocyklowe.pl/aktualnosci/676-motocyklem-na-weekend-10-propozycji-na-sezon
 16. 1 punkt
  Kawa jak nie masz nic przeciwko to może się z Tobą wybiorę. Też myślę o Bieszczadach. W ogóle jakikolwiek wyjazd z kimś doświadczonym będzie dla mnie świeżaka dobrą lekcją i dużym doświadczeniem.
 17. 1 punkt
  Ja też byłem. Nawet mam zdjęcie na obiekcie moich marzeń
 18. 1 punkt
  Ja napewno Bieszczady koniec maja
 19. 1 punkt
  Kurde blaszka, a poprzednie Expo było już na dwóch kołach.. Ja niestety nie dam rady wtem roku, ale klawo @Tz, że czuwasz w temacie.
 20. 1 punkt
  Mem może stary ale nie traci na aktualności
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
 23. 1 punkt
 24. 1 punkt
  Piłeś, nie jedź, nie piłeś, napij się :-)
 25. 0 punktów
  Sianowna Publiko, z uwagi na problemy natury osobistej, jak również inne przeciwności losu jestem zmuszony wydać oświadczenie, iż nie jestem w stanie poświęcić się dalszej organizacji imprezy. I chociaż mam wsparcie całego zespołu, to jednak większość spraw organizacyjnych, logistycznych i merytorycznych spoczywa na mnie, a moja bańka spuchła już od rozwiązywania zagwozdek życiowych, w związku z czem szalenie trudno jest mi teraz skoncentrować się na organizancji RS3. Nie chcąc iść na skróty i odwalać tak zwanej maniany jestem zmuszony odwołać tegoroczne edycje Rajdu Syreny, o czym informuję Was pozostając w nieukojonym smutku i żalu. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i zaangażowanie się w naszą zabawę, przepraszam jednocześnie, że tak długo kazałem czekać na wyjaśnienia, ale przez cały ten czas biłem się po prostu z myślami. Nie zawracam więcej kontrafałdy i mniejcie proszę dla mnie odrobinę zrozumnienia. Uszanowania!
×