Skocz do zawartości
motoFerajna

Regulamin

Jak większość serwisów internetowych, mamy zasady, do których musisz się stosować korzystając z motoFerajna. To nie są zasady typu "blabla-tak-tak-mały druczek" – są to podstawy umożliwiające korzystanie z serwisu, tak więc zalecamy zapoznanie się z nimi, tak by wiedzieć na co się zgodziłeś.

Podstawy Nasze zasady sprowadzają się do kilku prostych pojęć: graj uczciwie, szanuj innych członków społeczności i kieruj się zdrowym rozsądkiem.

Poprzez korzystanie z serwisu motoFerajna zgadzasz się na nieużywanie tego forum, a także powiązanych z nim aplikacji do zamieszczania treści lub materiałów, które są powszechnie uważane za fałszywe i/lub nieprawidłowe, obelżywe, wulgarne, nienawistne, obsceniczne, profanujące, mające podtekst seksualny, zawierające groźby, naruszające prywatność osób trzecich lub w jakikolwiek sposób łamiące prawo.

Jeśli zauważymy, że ktoś nie gra fair lub działa niezgodnie z wytycznymi administracji, będziemy blokować takiego użytkownika. Nie lubimy tego rozwiązania, ale jest ono najodpowiedniejsze.

Wyłączenie odpowiedzialności Wiele informacji i zawartości w motoFerajna jest udostępnianych przez osoby trzecie – szczegółowość i poprawność tych informacji jest w całości zależna właśnie od takich osób trzecich. Pamiętaj, że nie jesteśmy odpowiedzialni za jakiekolwiek treści zamieszczane przez użytkowników. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności lub przydatności zamieszczanych przez użytkowników treści, ani nie jesteśmy odpowiedzialni za treść żadnej z wiadomości.

Zamieszczone treści wyrażają poglądy ich autorów, które niekoniecznie muszą się zgadzać z poglądami właściciela tego forum. motoFerajna stara się na bieżąco usuwać treści uznane i ogólnie przyjęte za niegodne, naruszające zasady netykiety, prawa autorskie. Nie jesteśmy jednak w stanie wszystkiego wychwycić od razu. Każdy użytkownik, który uważa, że jakakolwiek z wiadomości jest niewłaściwa, proszony jest o kontakt z administratorem forum. Mamy możliwość usunięcia niechcianych treści i poczynimy wszelkie starania, aby do tego doprowadzić, w rozsądnych ramach czasowych, jeśli stwierdzimy, że usunięcie treści jest właściwym krokiem.

Czasami na stronach motoFerajna możesz znaleźć linki do innych stron; motoFerajna nie odpowiada za zawartość tych stron. Linki, jak wiele innych rzeczy dodanych przez członków społeczności są w pełni zależne od osób, które je dodały. Pamiętaj, iż użytkownicy zamieszczając informacje, odnośniki, pliki itp biorą odpowiedzialność za umieszczone przez siebie treści.

Polityka wobec reklam Nie wyrażamy zgody na umieszczanie reklam w tematach, w treści postów, w podpisach (sygnaturach) ani w żadnej części serwisu motoFerajna bez naszej wiedzy i akceptacji. Wszelkie próby spamu będą usuwane bez ostrzeżenia. Posiadamy narzędzie Spam Monitor Service, umożliwiające dodanie użytkownika naruszającego te zasady, do bazy spamerów. Konsekwencją wpisania na taką listę jest zablokowanie użytkownikowi możliwości rejestrowania się we wszystkich serwisach, uczestniczących w programie wymierzonym przeciwko spamowi.

Prawa autorskie Chronimy zawartość naszego serwisu i prawa autorskie użytkowników. Pamiętaj, nie można kopiować żadnej części serwisu motoFerajna oraz jego zawartości bez naszej wiedzy i zgody. Korzystając z motoFerajna, zgadzasz się również z naszą Polityką prywatności.

Zmiany w serwisie Tak jak wszystkie serwisy, motoFerajna będzie zmieniać się z czasem, w zakresie wyświetlanej zawartości oraz oferowanej funkcjonalności. Zastrzegamy sobie prawo do zmian oraz do zmian warunków wraz z nimi. Jako ludzie, możemy popełniać błędy, przez co ciągle uaktualniamy i ulepszamy każdy aspekt motoFerajna, usuwając nowo znalezione błędy oraz wprowadzając subtelne zmiany do różnych części serwisu. W rezultacie serwis motoFerajna nigdy nie powinien być uważany za gotowy, gdy korzystasz z motoFerajna akceptujesz go "jakim jest". Jeśli bierzesz udział w konkursie, a także w organizowanym przez społeczność zewnętrznym wydarzeniu upewnij się, że zapoznałeś się z towarzyszącymi mu warunkami i zasadami, ponieważ mogą one wnosić dodatkowe warunki do tego dokumentu.

O wszelkich zmianach dokonanych w tym dokumencie, będziemy informować Cię poprzez wewnętrzny system powiadomień i wiadomości.

 

Warszawa dnia 02.10.2013

Warsiaska Ferajna Motocyklowa

×

Ważne informacje dotyczące Twojej prywatności

Polityka prywatności   Warunki użytkowania   Regulamin