single

Czym jest auto detailing?

Wszystkie czynności związane z auto detailingiem obejmują dokładne mycie, polerowanie, zabezpieczanie i powlekanie lakieru, renowację lamp, profesjonalne czyszczenie tapicerki oraz gruntowne sprzątanie i konserwację. Jest to proces, dzięki któremu każdy samochód może odzyskać swoje pierwotne piękno. Czy warto poddać swój samochód takiemu zabiegowi?

Samochód lśni innowacyjnością

Wszyscy z nas, którzy kochają samochody, uważają samochód za klejnot w naszych oczach. Potrafimy spędzać godziny na czyszczeniu, nabłyszczaniu i konserwacji naszych samochodów. Auto detailing to proces, który polega na dokładnym czyszczeniu i konserwacji samochodu lub wybranych elementów . Staje się on coraz bardziej popularny. Zabiegi te można zlecić bezpośrednio przy salonie nowych samochodów. Pozwala to zachować wysoką wartość pojazdu, a także pomaga przywrócić pierwotną świetność i blask starszym samochodom.

Możemy podnieść walory wizualne i użytkowe Twojego samochodu , co przekłada się na jego dłuższą żywotność. Czysty, zadbany samochód z przyjemnym wnętrzem mówi wiele o swoim właścicielu. Warto zadbać o swój samochód w przypadku jego sprzedaży.

Pielęgnacja wnętrza

Detailing wnętrza obejmuje szereg czynności, które mają na celu dokładne oczyszczenie przedziału pasażerskiego, bagażnika oraz wszystkich zakamarków. Przywracają one także pierwotny stan powierzchni i chronią je przed pękaniem, blaknięciem i nadmiernym osadzaniem się kurzu. Obejmuje to profesjonalne pranie tapicerki materiałowej, bezpieczne czyszczenie kokpitu, dekorów oraz tapicerki skórzanej. Ważne jest dokładne wyczyszczenie układu klimatyzacji. Wnętrze pojazdu powinno być autodetalingiem, aby każda podróż była przyjemna i pełna radości.

Detale zewnętrzne

Detailing zewnętrzny polega na dokładnym czyszczeniu kół, szyb i detali. W przypadku powłoki lakierniczej wykonuje się profesjonalną dekontaminację i polerowanie. Wymagane jest również zabezpieczenie woskiem lub powłoką ceramiczną. Proces ten przywróci samochodowi blask i może posłużyć do nadania sznytu każdemu nowemu samochodowi w salonie.